CSNIK Custom Part

📍 Servis kayu di Mersing

6.0
CSNIK Custom Part: Kepakaran Kayu di Mersing

CSNIK Custom Part merupakan penyedia perkhidmatan khusus dalam bidang kayu yang beroperasi di Mersing. Lokasinya yang strategik memudahkan capaian bagi komuniti setempat dan pelawat. Bengkel ini menawarkan keupayaan untuk menyediakan penyelesaian kustomisasi kayu yang berkualiti tinggi, memenuhi keperluan pelbagai projek.

Fokus utama CSNIK terletak pada kualiti kerja, layanan pelanggan yang mesra, dan kemudahan urusan. Mereka menyediakan sokongan yang cekap, menjadikan mereka pilihan utama untuk keperluan pembuatan kayu anda di kawasan Mersing.

Ciri-ciri dan perkhidmatan yang ditawarkan oleh CSNIK Custom Part

Kemudahan
  • Mekanik
  • Tandas

CSNIK Custom Part berada di kedudukan 10 daripada 15 dalam servis kayu di Mersing

Ulasan Pelanggan

★★★★★
★★★★★

CSNIK Custom Part menerima penilaian sebanyak 4.8 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 5 ulasan di Google

Mamat Ibrahim

Bengkel motor terletak tepi jalan besar antara Mersing dan Rompin .. Pomen mesra, senang berurusan.. Kepada rider-rider yang jalan jauh tu, boleh stop dulu kat bengkel ni untuk check apa yang patut

Mamat Ibrahim ☆ 5/5
Izan Kabota

Terbaik

Izan Kabota ☆ 5/5
Puteri Salang Inn, Tioman Island

Five Star Service for the Csnik Team. Very helpful and friendly ! Kudos!!

Puteri Salang Inn, Tioman Island ☆ 5/5
Lihat semua ulasan

Maklumat mengenai CSNIK Custom Part

Alamat

CSNIK Custom Part terletak di Jalan Endau Utama, Kampung Seri Lalang, 86800 Mersing, Johor, Malaysia

Telefon

Nombor telefon bagi CSNIK Custom Part adalah +60 17-796 7986

Waktu Operasi

Isnin: 09:00–18:00
Selasa: 09:00–18:00
Rabu: 09:00–18:00
Khamis: 09:00–18:00
Jumaat: Ditutup
Sabtu: 09:00–18:00
Ahad: 09:00–18:00

Hubungi CSNIK Custom Part

    Alternatif serupa berhampiran CSNIK Custom Part

    Go up