MR.DIY

📍 Servis cat di Mersing

7.5

MR.DIY Mersing menawarkan penyelesaian komprehensif untuk keperluan projek pembaikan dan dekorasi rumah. Kedai ini menyediakan pelbagai alatan dan bahan yang diperlukan untuk pelbagai aktiviti, menjadikan ia destinasi yang mudah untuk mendapatkan segala keperluan kerja pembaikan, pengecatan, dan pembaikan kediaman.

Pilihan produk yang ditawarkan adalah pelbagai dan membantu pelanggan mencari barangan spesifik dengan lebih efisien. Selain itu, ketersediaan produk pada harga yang kompetitif merupakan satu kelebihan utama. Perkhidmatan pelanggan pula sentiasa berusaha memberikan sokongan sepanjang urusan pembelian.

Ciri-ciri dan perkhidmatan yang ditawarkan oleh MR.DIY

Pilihan perkhidmatan
  • Perkhidmatan di tapak
Perancangan
  • Kunjungan pantas
Pembayaran
  • Kad debit
  • Kad kredit
  • Pembayaran mudah alih NFC

MR.DIY berada di kedudukan 7 daripada 15 dalam servis cat di Mersing

Ulasan Pelanggan

★★★★★
★★★★★

MR.DIY menerima penilaian sebanyak 4.1 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 535 ulasan di Google

amjah

mudah satu destinasi untuk semua yg ingin dibeli atau mencari peralatan apa jua kerja pembaikan,mengecat dan membaik pulih kediaman

amjah ☆ 5/5
Bunga

Banyak kali kena harga yg dipaparkan tak sama. Ada dua harga berbeza. Bila bagitau staff dia kata lupa nak tukar tanda harga??? boleh ke macam tu??? now dah ada dua harga, bila claim mintak harga yg lowest tak boleh. cukup baik lah tak report ke kpdn ☺️ next time datang lagi, kalau kena macam ni lagi mmg terus report ye, no sorry2

Bunga ☆ 1/5
Hanafi Zainal

Tips nk jimat.. kalo nak beli cable cas fon.. korang pegi la mr diy.. jangan pegi kedai2 fon kat sekitar mersing ni..harga mcm yahudi isis berkomplot... kat mr diy cable usb type c rm8.40 j.. kalo kedai2 fon sekitar mersing ni rm30 keatas.. pastu taule kedai tu ckp "lu pegi la kedai laen.. tala lapat halga sipuluh ringgit punya.".. die hingat penipu mcm die nak tipu kat kaki kencing mcm aku ni.. hahaha... tu la tips nk jimat.. diy mcm2 ade... Aku tetinggal charger kat umah mase oustation.. lepas survey banyak2 kedai kat mersing ni tenampak plak mr diy.. alhamdulillah berkat survey...

Hanafi Zainal ☆ 5/5
Syahmi Marzukhi

Barang saya terjatuh dan berselerak di depan pintu kedai selepas selesai membuat bayaran. Staff hanya melihat dan berpeluk tubuh, langsung tiada rasa simpati atau usaha untuk membantu. Walaupun jarak hanya 2-3 meter sahaja dari beliau.

Syahmi Marzukhi ☆ 3/5
emas kaloi

Tq pembantu kedai,xsilap nama man kot.. MMG baik dan ramah siap tlg betulkan n tukarkan bateri smpai boleh.. cashier lelaki 2pn membantu..semoga terus maju jaya dan semangat kerja dengan ikhlas..moga Allah dapat balasnya..

emas kaloi ☆ 5/5
Sity Effa

Cashier 28 fab 2021 pukul 5 petang, BODOH kalau barang xde tag harga tu tayah nk hempas barang depan aku, aku pelanggan kedai bos kau kot, cakap elok2 boleh kan, xde adab, stress mana pun jgn nk hempas barang pelanggan mcm tu,xde adab, dah semua tengok aku mcm aku yang buat salah, pdhal korg yg xletak harga kat barang aku nk beli tu, korg cashier cuma beruntung aku bnyk sgt sabar td.TERUK

Sity Effa ☆ 1/5
fatin saat

Banyak barang. Peralatan rumah, mainan budak, stokin variety design & saiz, sarung sofa, getah rambut & others accessories, bekas makanan, pinggang plastik utk jamuan yg stylist & etc

fatin saat ☆ 5/5
Lihat semua ulasan

Maklumat mengenai MR.DIY

Alamat

MR.DIY terletak di LOT. NO. 50B, 50-C & 50-D, Jln Ismail, 86800 Mersing, Johor Darul Ta'zim, Malaysia

Telefon

Nombor telefon bagi MR.DIY adalah +60 3-8961 1338

Laman web

Laman web bagi MR.DIY adalah: mrdiy.com

Waktu Operasi

Isnin: 10:00–22:00
Selasa: 10:00–22:00
Rabu: 10:00–22:00
Khamis: 10:00–22:00
Jumaat: 10:00–22:00
Sabtu: 10:00–22:00
Ahad: 10:00–22:00

Hubungi MR.DIY

    Alternatif serupa berhampiran MR.DIY

    Go up